W najbliższy czwartek przypada Uroczystość Ciała i Krwi Chrystusa – Boże Ciało. Msze Święte będą o godz. 9.00 i 11.30.
Uroczysta Suma połączona z procesją do czterech ołtarzy będzie na Mszy Świętej o godz. 11.30. Zapraszam na tę Mszę Świętą asystę procesyjną, dziewczynki sypiące kwiatkami, ministrantów, strażaków, scholę, chór i wszystkich parafian.
O przygotowanie ołtarzy wg zapowiedzi poproszę:
- Za Gminą – Strażaków,
- Przy Państwu Dublas – mieszkańców ul. Słonecznej,
- Przy Figurce – mieszkańców ul. Szkolnej, ul. Parkowej i ul. Krótkiej,
- Przy kościele – mieszkańców Juryszewa.