Radzanowo, ul. Płocka 30

Jubileusz 25- lecia Święceń Kapłańskich Ks. Proboszcza


0
Categories : Aktualności
W niedzielę 12 czerwca 2022 roku w naszej parafii świętowaliśmy Jubileusz 25-lecia Święceń Kapłańskich naszego proboszcza ks. Andrzeja Kopczyńskiego.
Eucharystię o godz. 11.30 sprawował Jubilat, podczas której dziękował Panu Bogu za 25 lat kapłaństwa. Po uroczystej Mszy Świętej z życzeniami podążyli: ministranci, dzieci szkolne, rada parafialna, grupy parafialne, władze oraz harcerze i strażacy z OSP Radzanowo. Oprawę muzyczną Mszy Świętej uświetniła parafialna schola. Po uroczystej liturgii na parafian i gości czekał jubileuszowy tort oraz inne słodkości.
Czcigodnemu Jubilatowi życzymy dużo zdrowia i Bożego błogosławieństwa na dalsze lata posługi duszpasterskiej.

Parafia Rzymskokatolicka św. Floriana w Radzanowie ul. Płocka 30, 09-451 Radzanowo/ tel. 24 261 34 20