Rozpoczyna się miesiąc czerwiec – czas szczególnej modlitwy ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian i Gości na nabożeństwa czerwcowe:
🔹 w dni powszednie o godz. 17.00,
🔹 w najbliższą niedzielę o godz. 11.30.
Niech wspólna modlitwa będzie dla nas okazją do pogłębiania więzi z Chrystusem i czerpania z Jego miłości oraz miłosierdzia.
Do zobaczenia na nabożeństwach!