W środę, 13 maja, serdecznie zapraszamy na pierwsze w tym roku Nabożeństwo Fatimskie.
Modlitwę rozpoczniemy różańcem o godz. 16:30.
Zachęcamy wszystkich parafian oraz gości do wspólnego uczestnictwa i modlitwy przez wstawiennictwo Matki Bożej Fatimskiej.