Radzanowo, ul. Płocka 30

Podziękowanie dla Biskupa Piotra


0
Categories : Aktualności
„Tam gdzie jest biskup, tam gromadzi się Kościół zbudowany z żywych kamieni”
 
Wdzięczni Księdzu Biskupowi Piotrowi za 15 lat posługi, którą jako biskup diecezjalny niestrudzenie pełnił w Kościele płockim oddając swoje siły Najwyższemu Pasterzowi Jezusowi Chrystusowi w służbie uświęcania Ludu Bożego. Niech z serc popłynie pełne wdzięczności podziękowanie Bogu za łaski otrzymane przez ręce biskupa Piotra Libery, niech towarzyszy Mu w czasie zasłużonego odpoczynku nasza życzliwość i dobroć. Prośmy Boga o potrzebne dary, aby mógł dalej owocnie wspierać Kościół swoją modlitwą, ofiarą i w miarę sił posługą duszpasterską.

Parafia Rzymskokatolicka św. Floriana w Radzanowie ul. Płocka 30, 09-451 Radzanowo/ tel. 24 261 34 20