INTENCJE MSZALNE 2024r.

3. Niedziela Wielkiego Postu 03. - 10.03.2024 r.

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03.03.

9.00 śp. Kazimierza Dobrowolskiego w 37. rocz. śmierci i Syna Mieczysława 

11.30 W intencji „Żołnierzy Niezłomnych”, Ojczyzny oraz o pokój na świecie

15.00 śp. Mieczysława w 34. rocz. śmierci  i Wacławę Pełka 

PONIEDZIAŁEK – 04.03.

16.00 śp. Jerzego Ambroziaka – od uczestników pogrzebu

WTOREK – 05.03.

16.00 śp. Józefa Sobieckiego w 48. rocz. śmierci, Natalię, Wincentego, Hannę i Henrykę

ŚRODA – 06.03.

16.30 śp. Grzegorza Budnickiego – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Teresę Redosz – od uczestników pogrzebu

CZWARTEK  – 07.03.

16.30 śp. Stanisława Głowackiego – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Tadeusza Walczaka – od uczestników pogrzebu

PIĄTEK – 08.03.

15.30 Droga krzyżowa

16.00 śp. Henrykę Sobiecką – od uczestników pogrzebu

SOBOTA – 09.03.

16.00 śp. Tadeusza Izydorskiego, Kazimierza Wolińskiego oraz Janinę Karbowiak

4. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 10.03.

9.00 śp. Mariannę i Stefana Brykała, Dziadków Brykała i Trzeciak 

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Męża Kazimierza Nowakowskiego – intencja z okazji imienin

2. Niedziela Wielkiego Postu 25.02. – 03.03.2024 r.

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.

9.00 śp. Arkadiusza Przedpełskiego w 4. rocz. śmierci

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Jerzego Zaleskiego w 12. rocz. śmierci oraz Pawła i Zbigniewę Zaleskich

PONIEDZIAŁEK – 26.02.

16.30 śp. Szczepana Stańczaka – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Barbarę Pietrzykowską w 21. rocz. śmierci

WTOREK – 27.02.

16.30 śp. Reginę Olszewską – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Radosława Rzechółko – od uczestników pogrzebu

ŚRODA – 28.02.

16.30 śp. Stanisława Feliciaka – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Krystynę i Kazimierza Koper – od uczestników pogrzebu

CZWARTEK  – 29.02.

16.30 śp. Jadwigę Bąbała – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Józefa Sobieckiego – od uczestników pogrzebu

PIĄTEK – 01.03.

16.30 Droga krzyżowa

17.00 śp. Hannę Sornat w 6. rocz. śmierci

SOBOTA – 02.03.

16.30 śp. Józefa Sornat – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Mariannę Maciąg – od uczestników pogrzebu

3. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 03.03.

9.00 śp. Kazimierza Dobrowolskiego w 37. rocz. śmierci i Syna Mieczysława 

11.30 W intencji Ojczyzny, „Żołnierzy Niezłomnych” oraz o pokój na świecie

15.00 śp. Mieczysława w 34. rocz. śmierci  i Wacławę Pełka  

1. Niedziela Wielkiego Postu 18.–25.02.2024 r.

1.NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.

9.00 śp. Teresę i Mariana Redosz

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Zofię w 9. rocz. śmierci i Pawła Padzik oraz Andrzeja Padzik

PONIEDZIAŁEK – 19.02.

16.30 śp. Wacława Wochowskiego – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Urszulę Cichecką w 1. rocz. śmierci

WTOREK – 20.02.

16.30 śp. Renatę Sobótka – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Zofię Wojciechowską – od uczestników pogrzebu

ŚRODA – 21.02.

16.30 śp. Halinę Atlak – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Henryka Tybuś w 1. rocz. śmierci i Teściów Tybuś

CZWARTEK  – 22.02.

16.30 śp. Helenę Woroniecką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Waldemara Atlaka – od uczestników pogrzebu

PIĄTEK – 23.02

16.30 Droga krzyżowa

17.00 śp. Helenę Błaszczak – od uczestników pogrzebu

SOBOTA – 24.02.

16.30 śp. Barbarę Zembrzycką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Dariusza Olczaka – od uczestników pogrzebu

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02.

9.00 śp. Arkadiusza Przedpełskiego w 4. rocz. śmierci

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Jerzego Zaleskiego w 12. rocz. śmierci oraz Pawła i Zbigniewę Zaleskich

6. Niedziela zwykła 11.–18.02.2024 r.

6. NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.

9.00 śp. Martę i Jana Lewandowskich 

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Bogdana Koszalskiego w 12. rocz. śmierci 

PONIEDZIAŁEK – 12.02.

16.30 śp. Henrykę Sobiecką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Józefa Sobieckiego – od uczestników pogrzebu

WTOREK – 13.02.

16.30 śp. Grzegorza Budnickiego – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Reginę Olszewską – od uczestników pogrzebu

ŚRODA POPIELCOWA – 14.02.

9.00 śp. Henryka Tybuś i Lucynę Czarnecką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Genowefę i Kazimierza oraz Ryszarda Strzelczak, Mariannę Borkowską i Kazimierę Łabędzką

CZWARTEK  – 15.02.

16.30 śp. Kazimierę Nowacką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Oktawiana Wochowskiego w 4. rocz. śmierci

PIĄTEK – 16.02.

16.30 Droga krzyżowa

17.00 śp. Stanisława Głowackiego – od uczestników pogrzebu

SOBOTA – 17.02.

16.30 śp. Tadeusza Walczaka – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Janusza Maciąg w 6. rocz. śmierci i Rodzinę Maciąg

1. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18.02.

9.00 śp. Teresę i Mariana Redosz      

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Zofię w 9. rocz. śmierci i Pawła Padzik oraz Andrzeja Padzik

5. Niedziela zwykła 04.–11.02.2024 r.

5. NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.02.

9.00 śp. Jana w 19. rocz. śmierci i Remigiusza w 22. rocz. śmierci Bandurowicz oraz Dziadków Żaglewskich

11.30 W intencji Parafian 

15.00 śp. Mieczysława Chotlewskiego 

PONIEDZIAŁEK – 05.02.

16.30 śp. Helenę Woroniecką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Stanisława Feliciak – od uczestników pogrzebu

WTOREK – 06.02.

16.30 śp. Józefa Sornat – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Wiesławę i Szczepana oraz Jerzego Wiktorowskich

ŚRODA – 07.02.

16.30 śp. Szczepana Stańczaka – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Jerzego Ambroziaka – intencja popogrzebowa

CZWARTEK  – 08.02.

16.30 śp. Helenę Błaszczak – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Józefa Trzeciak i zmarłych z Rodziny Trzeciak i Nowaczyk  

PIĄTEK – 09.02.

16.30 śp. Teresę Redosz – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Jadwigę Bąbała – od uczestników pogrzebu

SOBOTA – 10.02.

16.30 O Boże błogosławieństwo i łaski dla Zuzanny w 18. Urodziny

17.00 śp. Wojciecha, Alinę i Jerzego Sochackich  

6. NIEDZIELA ZWYKŁA – 11.02.

9.00 śp. Martę i Jana Lewandowskich     

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Bogdana Koszalskiego w 12. rocz. śmierci 

4. Niedziela zwykła 28.01.–04.02.2024 r.

4. NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.

9.00 śp. Elżbietę Wiśniewską w 3. rocz. śmierci

11.30 W intencji Parafian 

15.00 śp. Wacława Bujalskiego w 3. rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK  – 29.01.

8.00 śp. Zofię Wojciechowską  – od uczestników pogrzebu

WTOREK – 30.01.

8.00 śp. Jasia Glińskiego 

ŚRODA – 31.01.

16.30 śp. Wacława Wochowskiego – od uczestników pogrzebu  

17.00 śp. Mariannę Maciąg – od uczestników pogrzebu

CZWARTEK – 01.02.

16.30 śp. Grzegorza Budnickiego – od uczestników pogrzebu  

17.00 śp. Waldemara Atlaka – od uczestników pogrzebu

PIĄTEK – 02.02. (Święto Ofiarowania Pańskiego)

9.00 śp. Mariannę Kędzierską

17.00 śp. Rodziców Gniewkowskich oraz Jana Gniewkowskiego

SOBOTA – 03.02.

16.30 śp. Józefa Sobieckiego – od uczestników pogrzebu  

17.00 śp. Rodziców Helenę i Władysława Sękowskich, Dziadków Ziółkowskich i Sękowskich oraz Mariannę Sękowską – intencja imieninowa

5. NIEDZIELA ZWYKŁA – 04.02.

9.00 śp. Jana w 19. rocz. śmierci i Remigiusza w 22. rocz. śmierci Bandurowicz oraz Dziadków Żaglewskich

11.30 W intencji Parafian  

15.00 śp. Mieczysława Chotlewskiego 

3. Niedziela zwykła 21.-28.01.2024

3. NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.

9.00 śp. Mariannę Sękowską

11.30 W intencji Parafian 

15.00 śp. Zbigniewa Białego w 14. rocz. śmierci 

PONIEDZIAŁEK  – 22.01.

8.00 śp. Józefa Sobieckiego – od uczestników pogrzebu

WTOREK – 23.01.

8.00 śp. Teresę Batug – od uczestników pogrzebu 

ŚRODA – 24.01.

8.00 śp. Henryka Tybuś i Lucynę Czarnecką  – od uczestników pogrzebu

CZWARTEK – 25.01.

8.00 śp. Barbarę Zembrzycką – od uczestników pogrzebu   

PIĄTEK – 26.01.

8.00 śp. Halinę Atlak – od uczestników pogrzebu

SOBOTA – 27.01.

8.00 śp. Krystynę i Kazimierza Koper – od uczestników pogrzebu

4. NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.01.

9.00 śp. Elżbietę Wiśniewską w 3. rocz. śmierci

11.30 W intencji Parafian 

15.00 śp. Wacława Bujalskiego w 3. rocz. śmierci

2. Niedziela Zwykła 14.–21.01.2024 r.

2. NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.

9.00 śp. Babcie Władysławę, Franciszkę i Mariannę oraz Dziadka Czesława

11.30 W intencji Parafian 

15.00 śp. Bożennę Dylewską  

PONIEDZIAŁEK  – 15.01.

8.00 śp. Reginę Olszewską  – od uczestników pogrzebu

WTOREK – 16.01.

8.00 śp. Zofię Wojciechowską – od uczestników pogrzebu 

ŚRODA – 17.01.

9.00 śp. Aleksandra w 21. rocz. śmierci i Kazimierę oraz Janusza Ścisło

CZWARTEK – 18.01.

8.00 śp. Józefa Sornata – od uczestników pogrzebu   

PIĄTEK – 19.01.

8.00 śp. Wacława Wochowskiego  – od uczestników pogrzebu

 SOBOTA – 20.01.

16.00 śp. Henrykę Sobiecką – od uczestników pogrzebu

3. NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.01.

9.00 śp. Mariannę Sękowską

11.30 W intencji Parafian 

15.00 śp. Zbigniewa Białego w 14. rocz. śmierci 

Niedziela Chrztu Pańskiego – 07.-14.01.2024r.

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 07.01.

9.00 śp. Lecha Cicheckiego w 1. rocz. śmierci

11.30 O łaskę zdrowia dla Dariusza

15.00 śp. Mieczysława, Genowefę i Stanisława Nowackich, Dziadków Nowackich

PONIEDZIAŁEK  – 08.01.

8.00 śp. Helenę Woroniecką  – od uczestników pogrzebu

WTOREK – 09.01.

8.00 śp. Wacława Wochowskiego – od uczestników pogrzebu 

ŚRODA – 10.01.

17.00 śp. Helenę Błaszczak  – od uczestników pogrzebu

CZWARTEK – 11.01.

17.00 śp. Radosława Rzechółko – od uczestników pogrzebu   

PIĄTEK – 12.01.

8.00 śp. Henryka Tybuś i Lucynę Czarnecką – od uczestników pogrzebu

SOBOTA – 13.01.

17.00 śp. Danutę i Bronisława w 9 rocz. śmierci Walkiewicz

2. NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.01.

9.00 śp. Babcie Władysławę, Franciszkę i Mariannę oraz Dziadka Czesława  

11.30 W intencji Parafian  

15.00 śp. Bożennę Dylewską

1. Niedziela po Narodzeniu Pańskim 31.12.2023 – 07.01.2024 r.

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 31.12.

9.00 śp. Rodziców Alfredę i Zygmunta Żaglewskich, Braci Karola i Ryszarda oraz Dziadków Żaglewskich

11.30 Za zmarłych w roku 2023

15.00 O Boże błogosławieństwo dla Rodziny

UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – 01.01.

9.00 śp. Mariannę Maciąg – od uczestników pogrzebu

11.30 W intencji Parafian 

15.00 śp. Zbigniewa Głowalę w 33. rocz. śmierci

WTOREK – 02.01.

8.00 śp. Krystynę i Kazimierza Koper – od uczestników pogrzebu

ŚRODA – 03.01.

17.00 śp. Renatę Sobótka – od uczestników pogrzebu

CZWARTEK  – 04.01.

17.00 śp. Kazimierza Głowackiego – od uczestników pogrzebu

PIĄTEK – 05.01.

8.00 śp. Kazimierę Nowacką – od uczestników pogrzebu

UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – 06.01.

9.00 śp. Czesława w 24. rocz. śmierci i Melanię Pełka, Ewę Mazur i Małżonków Idźkowskich

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Rodziców Olszewskich

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO – 07.01.

9.00 śp. Lecha Cicheckiego w 1. rocz. śmierci

11.30 O łaskę zdrowia dla Dariusza

15.00 śp. Mieczysława, Genowefę i Stanisława Nowackich, Dziadków Nowackich

INTENCJE MSZALNE 2023r.

4. Niedziela Adwentu 24. – 31.12.2023 r.

4. NIEDZIELA ADWENTU – 24.12.

9.00 śp. Romana Zychowicz w 12. rocz. śmierci, Dziadków Rozalię i Stanisława oraz Zofię, Helenę i Czesława Żurańskich

11.30 śp. Helenę w 1. rocz. śmierci i Bogdana Błaszczak, Annę Bednarską i Dziadków Wolińskich

22.00 śp. Helenę Woroniecką – od uczestników pogrzebu  

24.00 W intencji Parafian

Uroczystość Narodzenia Pańskiego – 25.12.

9.00 O Boże błogosławieństwo dla Elżbiety i Wojciecha Siekierskich w 50. rocz. ślubu

11.30 śp. Janusza Brykałę w 7. rocz. śmierci  

ŚWIĘTO ŚW. SZCZEPANA – 26.12.

9.00 śp. Pawła, Katarzynę, Eryka i Janusza Maciąg oraz Rodzinę Wesołowskich 

11.30 śp. Szczepana Stańczaka – od uczestników pogrzebu

15.00 śp. Mariannę, Barbarę i Władysława Zielińskich oraz zmarłych z Rodziny Widzyńskich

ŚRODA – 27.12.

8.00 śp. Stanisława Głowackiego – od uczestników pogrzebu

CZWARTEK – 28.12.

8.00 śp. Henryka Tybuś i Lucynę Czarnecką – od uczestników pogrzebu

PIĄTEK – 29.12.

8.00 śp. Reginę Olszewską – od uczestników pogrzebu

SOBOTA – 30.12.

17.00 śp. Męża Józefa Sobieckiego w 1. rocz. śmierci

NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY – 31.12.

9.00 śp. Rodziców Alfredę i Zygmunta Żaglewskich, Braci Karola i Ryszarda oraz Dziadków Żaglewskich 

11.30 Za zmarłych w roku 2023

15.00 O Boże błogosławieństwo dla Rodziny

3. Niedziela Adwentu 17. – 24.12.2023 r.

3. NIEDZIELA ADWENTU – 17.12.

9.00 śp. Helenę Komorowską     

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Henrykę, Józefę, Wacława i Mieczysława Markiewicz

PONIEDZIAŁEK – 18.12.

16.30 śp. Henryka Tybuś i Lucynę Czarnecką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Bolesława w 25. rocz. śmierci i Wandę oraz Henryka Pietrasiak

WTOREK – 19.12.

16.30 śp. Kazimierę Nowacką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Radosława Rzechółko w 1. rocz. śmierci oraz Władysława i Reginę Sadłakowskich

ŚRODA – 20.12.

16.30 śp. Henrykę Sobiecką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Elżbietę Pencovą – intencja popogrzebowa

CZWARTEK  – 21.12.

16.30 śp. Krystynę i Kazimierza Koper – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Sabinę Wachol w 1. rocz. śmierci  

PIĄTEK – 22.12.

16.30 śp. Wacława Wochowskiego – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Alfredę i Zygmunta Żaglewskich, Braci Karola i Ryszarda, Dziadków Żaglewskich oraz Ciocię Helenę

SOBOTA – 23.12.

16.30 śp. Lilię Łuniewską – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Rodziców Lucynę i Józefa Jóźwiak, Dziadków Adamskich i Jóźwiak

4. NIEDZIELA ADWENTU – 24.12.

9.00 śp. Romana Zychowicz w 12. rocz. śmierci, Dziadków Rozalię i Stanisława oraz Zofię, Helenę i Czesława Żurańskich

11.30 śp. Helenę i Bogdana Błaszczak, Annę Bednarską i Dziadków Wolińskich

22.00 śp. Helenę Woroniecką – od uczestników pogrzebu

24.00 W intencji Parafian

2. Niedziela Adwentu 10. – 17.12.2023 r.

2. NIEDZIELA ADWENTU – 10.12. (REKOLEKCJE ADWENTOWE)

9.00 śp. Lucynę Ziemkiewicz w 3. rocz. śmierci i Agnieszkę Ziemkiewicz 

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Barbarę Sulińską, Mariusza Sulińskiego, Agatę Raczyńską i Dziadków Kasztelanów 

PONIEDZIAŁEK – 11.12. (REKOLEKCJE ADWENTOWE)

9.00 śp. Zbigniewa Majchrzaka – od uczestników pogrzebu

11.00 śp. Józefa Sobieckiego – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Szczepana Stańczaka – od uczestników pogrzebu

WTOREK – 12.12. (REKOLEKCJE ADWENTOWE)

9.00 śp. Stanisława Głowackiego – od uczestników pogrzebu

11.00 O łaskę zdrowia i Bożą opiekę dla Mikołaja Opólskiego – intencja od dzieci i nauczycieli

17.00 Msza święta dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o dary Ducha Świętego dla Piotra 

ŚRODA – 13.12.

16.30 śp. Elżbietę Muszyńską – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Halinę Atlak – od uczestników pogrzebu

CZWARTEK  – 14.12.

16.30 śp. Tadeusza Walczaka – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Elżbietę i Kazimierza w 1. rocz. śmierci Głowackich 

PIĄTEK – 15.12.

16.00 śp. Grzegorza Budnickiego – od uczestników pogrzebu

SOBOTA – 16.12.

16.00 śp. Alicję Dobrzeniecką w 2. rocz. śmierci

3. NIEDZIELA ADWENTU – 17.12.

9.00 śp. Helenę Komorowską   

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Józefę, Wacława i Mieczysława Markiewicz

1. Niedziela Adwentu 03. – 10.12.2023 r.

1. NIEDZIELA ADWENTU – 03.12.

9.00 śp. Henryka Karwowskiego w 19. rocz. śmierci, Rodziców Gorsiak i Karwowskich

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Krzysztofa Opulskiego w 2. rocz. śmierci

PONIEDZIAŁEK – 04.12.

16.30 śp. Barbarę Zembrzycką – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Barbarę Żabolicką – intencja imieninowa

WTOREK – 05.12.

16.30 śp. Helenę Błaszczak – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Kazimierza Głowackiego – od uczestników pogrzebu 

ŚRODA – 06.12.

16.30 śp. Teresę Batug – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Franciszkę i Czesława Szczutowskich  

CZWARTEK  – 07.12.

16.30 śp. Radosława Rzechółko – od uczestników pogrzebu

17.00 śp. Wandę w 15. rocz. śmierci i Jerzego Atlak

PIĄTEK – 08.12.(Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP)

15.00 śp. Rodziców Mariannę i Stefana Brykała oraz Dziadków Brykała i Trzeciak

SOBOTA – 09.12.

8.00 śp. Mariannę Maciąg – od uczestników pogrzebu

2. NIEDZIELA ADWENTU – 10.12. (REKOLEKCJE ADWENTOWE)

9.00 śp. Lucynę Ziemkiewicz w 3. rocz. śmierci

11.30 W intencji Parafian

15.00 śp. Barbarę Sulińską, Mariusza Sulińskiego, Agatę Raczyńską i Dziadków Kasztelanów