2. NIEDZIELA ADWENTU 04.12.2022r.

1. Dziś jest pierwsza niedziela miesiąca. Adoracja Najświętszego Sakramentu będzie na Mszy Świętej o godz. 11.30, a przed Mszą Świętą będzie różaniec.
  2. Trwa adwent, czyli czas oczekiwania i duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.
  3. Zapraszam na roraty, które będą w naszym kościele w tym tygodniu w środę o godz. 17 i w czwartek o godz. 16. Zapraszam z lampionami szczególnie dzieci i tych wszystkich, którzy chcą dobrze przeżyć adwent.
  4. W najbliższy czwartek 8 grudnia będziemy obchodzić Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP.
  5. Przypominam, że na bocznym ołtarzu są do nabycia świece wigilijne Caritas.
  6. Przy bocznym ołtarzu stoi kosz na dary od św. Mikołaja, który zawita do dzieci na Pasterce o godz. 22.
  7. Dziś po każdej Mszy Świętej jest zbiórka do puszek na wsparcie katolików na wschodzie.
  8. Widzimy pewnie, że mamy nowe krzesła na miejscu przewodniczenia w kościele, wcześniej pojawił się sam fotel. Dziękuję Panu Andrzejowi Rokickiemu za pomoc w ich skompletowaniu.
  9. W dniach od 12 do 15 czerwca w naszej parafii jest planowany wyjazd w Tatry „Szlakiem św. Jana Pawła II” (Wadowice, Szaflary, Zakopane, Kraków). Chętnych zapraszam.
  10. Przypominam, że Pan Organista roznosi opłatek do naszych domów. Starajmy się przyjmować go z życzliwością.
  11.  W minionym tygodniu odbył się pogrzeb śp. Józefa Nersa, a we wtorek o godz. 11 będzie pogrzeb śp. Mariusza Stańczaka. Polecajmy zmarłych Bożemu Miłosierdziu.